Výhradní dovozce produktů značky Gutmann facebook G+

Pro architekty

Zveme vás do našeho showroomu

GUTMANN showroom a školící středisko pro architekty, prodejce a koncové zákazníky. Toto centrum GUTMANN je jediné svého druhu ve střední a východní Evropě, unikátní svojí velikostí a propracovaností studia včetně technického zpracování odsávacích systémů jako celku. Showroom naleznete v Praze 5, Na Popelce 14a.

Klient zde má možnost vidět a vyzkoušet si 17 plně funkčních modelů včetně externích jednotek, varných zón a příslušenství. Má zde možnost ověřit si dokonalou funkčnost ručně vyrobených odsavačů par, jejich hlučnost, variabilitu skel a osvětlení.

Plánování aneb stačí odsavač par s interním motorem?

Plánování aneb stačí odsavač par s interním motorem?

Kuchyně je středobodem vesmíru každé domácnosti, o tom není pochyb, zvláště s nastoleným trendem spojit prostor kuchyně s obývacím pokojem. Vzniká tak prostor, kde se prolínají soukromé večery u televize nebo bujará party s přáteli se zvuky, chutěmi a vůněmi, které na nás útočí během vaření. Odsavač par/digestoř je spotřebič, na který se většinou myslí až v poslední řadě, přitom právě pro kuchyň spojenou s obývacím prostorem je tím nejzásadnějším.