Výhradní dovozce produktů značky Gutmann facebook G+

Pro architekty


Zveme vás do našeho showroomu

GUTMANN showroom a školící středisko pro architekty, prodejce a koncové zákazníky. Toto centrum GUTMANN je jediné svého druhu ve střední a východní Evropě, unikátní svojí velikostí a propracovaností studia včetně technického zpracování odsávacích systémů jako celku.

Klient zde má možnost vidět a vyzkoušet si 15 plně funkčních modelů odsavačů par včetně externích motorových jednotek. A dále různé varinaty varných desek a příslušenství. Má tak možnost ověřit si dokonalou funkčnost ručně vyrobených odsavačů, posoudit jejich hlučnost, různé varianty olvádání, variabilitu technického provedení, barvu skel, osvětlení a podobně.

Navštivte nás sami nebo společně s Vašimi klinety. V případě potřeby je pro jednání k dispozci i naše zasedací místost.

Showroom GUTMANN naleznete v rámci showroomu SEDLÁK INTERIER, K Herinku 370, Dobřejovice. Pohodlné parkování je přímo před prodejnou.   

 

Plánování aneb stačí odsavač par s interním motorem?

Plánování aneb stačí odsavač par s interním motorem?

Kuchyně je středobodem vesmíru každé domácnosti, o tom není pochyb, zvláště s nastoleným trendem spojit prostor kuchyně s obývacím pokojem. Vzniká tak prostor, kde se prolínají soukromé večery u televize nebo bujará party s přáteli se zvuky, chutěmi a vůněmi, které na nás útočí během vaření. Odsavač par/digestoř je spotřebič, na který se většinou myslí až v poslední řadě, přitom právě pro kuchyň spojenou s obývacím prostorem je tím nejzásadnějším.

Přečtěte si dlaší informace k plánování odsavačů par zde...