Výhradní dovozce produktů značky Gutmann facebook G+

Filozofie firmy

Vykročení po nových cestách a realizace výjimečných řešení, odsávání jako systém a jeho plná funkčnost v moderních domácnostech a kuchyních, to je filozofií firmy GUTMANN. Neustálá inovace produktů od roku 1997 určuje úspěch a rozvoj firmy, přičemž individuální přání, představy a sny zákazníků jsou středem našeho zájmu.

Také v budoucnu bude inovativní specialista na odsavače par plnit vysoké nároky svých zákazníků po celém světě, překvapovat trh tvarově estetickými kreacemi a progresivními designérskými nápady, a tím bude i nadále určovat standardy v kuchyni jako v životním prostoru. Vize a nově vyvinuté produkty z Německa, na které se můžeme těšit.

Symboly:

HANDMADE

HANDMADE

Všechny odsavače par z dílny GUTMANN jsou v Mühlackeru nejen navrhovány, ale i rukodělně vyráběny. Každý odsavač par je tedy unikát. Nikoli velkovýroba nebo masová produkce, ale výroba po malých sériích, nebo jednotlivých kusech - to formuje obraz řemeslnické dílny GUTMANN.

Ruční práce v každém procesu výroby - ohýbání, sváření a broušení. Angažovanost spolupracovníků, jejich know-how, kreativita a odhodlanost podávat vysoký výkon mají velký podíl na vedoucí pozici firmy Exklusiv-Hauben Gutmann na trhu v oblasti odsavačů par pro velmi náročné zákazníky.

GUTMANN nabízí rozmanité možnosti přizpůsobení oblíbeného modelu dle vlastních požadavků a potřeb. S veškerou důvěrou se na nás můžete obrátit ohledně konzultace možností úprav vybraného odsavače par.

SYSTEM CONCEPT

SYSTEM CONCEPT

Výrobce GUTMANN si je vědom významu celkové kombinace perfektně funkčního vzduchotechnického systému. Při plánování a zpracování odvětrávacího zařízení by se nemělo zapomínat na variabilitu instalace vhodného systému odvětrávání vzhledem k celému systému. Proto výrobce GUTMANN nabízí širokou škálu provedení externích motorů, které vyhovují rozmanitým provedením prostor. Dokonalou harmonii mezi jednotlivými součástmi zařízení umožňuje široká nabídka odsávacích komponent GUTMANN, které lze upravit podle individuálních přání klienta.

COOKING AREA

COOKING AREA

Varné plochy GUTMANN představují vývojový milník, v němž se naše historie snoubí s budoucností a odráží bohaté zkušenosti, které jsme získali jako systémový dodavatel.

Indukční sklokeramická varná plocha GUTMANN umožňuje na prostoru 80 centimetrů pracovat na šesti varných zónách, přičemž dvě ze zón je možné spojit ve velkou indukční varnou plochu. Tento přístup nabízí maximální flexibilitu, přičemž efektivní indukční cívky zaručují velice rychlé rozehřívání.

Dokonalého požitku z grilování se vám dostane s indukční varnou plochou GUTMANN Teppan. Čtyři zóny umožňují udržovat pokrmy v teplém stavu a zároveň grilovat.

Indukční Wok od firmy GUTMANN, který je dodáván s přesně padnoucí pánví, umožňuje šetrnou a chutnou přípravu čerstvých pokrmů.

EARTH FRIENDLY

EARTH FRIENDLY

Udržitelnost není pro naši společnost pouhým trendem, nýbrž závazkem. Naše podnikání spoluutváří odpovědnost za životní prostředí, přírodní zdroje a budoucí generace. Jsme si této odpovědnosti vědomi, odpovědnosti, kterou by podnik střední velikosti v dnešním světě měl být ochoten nést. Již několik let používáme pouze 100% recyklovatelné materiály a odebíráme je pouze od dodavatelů, kteří se nacházejí v okruhu do 100 kilometrů od závodu v Mühlackeru.

FAMILY FOCUS

FAMILY FOCUS

V zájmu našich zákazníků přihlížíme při výrobě našich produktů také ke zdravotním a bezpečnostním aspektům.

Společnost GUTMANN vyrábí odsavače par s efektivním odsáváním, které dosahují vysoké rychlosti proudění vzduchu na filtru a v potrubí, tím zaručují okamžitý odvod vlhkosti a zamezují jejímu usazování na zdech a nábytku. Díky vysoké míře odlučování tuků až neuvěřitelných 97% se výrazně snižuje nebezpečí požáru.

IDEAS FOR LIFE

IDEAS FOR LIFE

Za dobu, kdy se soustředíme na to, co umíme nejlépe, tedy individuálně vyrobené odsavače par podle přání zákazníka, jsme nasbírali obrovské množství znalostí a zkušeností. Když k tomu přidáme potěšení z práce a neukojitelnou ctižádost splnit našim klientům přání o nestandardním řešení a předjímat vývoj odvětrávací techniky do budoucna.

5 LET ZÁRUKA

5 LET ZÁRUKY

Odvažte se vstoupit do světa exkluzivních odsavačů par a luxusních kuchyňských spotřebičů, které svou funkčností a vzhledem potěší každého milovníka vaření a luxusu. Kuchyňské odsavače Gutmann zbaví vaší kuchyni nežádoucího pachu a pár, které způsobují plísně a navíc citlivě doplní design vaší kuchyně. Více na Prodloužená záruka